Вівторок
17.09.2024
18:34
Категорії розділу
Домашнє завдання [600]
Наше життя [594]
Оголошення [422]
архів [0]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Полтавська Гімназія № 17
  • МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
  • Полтавська міська рада
  • Підручники, скачати
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 2
    Гостей: 2
    Користувачів: 0
    Як справи 8-В ?
    Головна » 2019 » Січень » 9 » Слідкуйте за графіком консультацій, будь-ласка.
    11:12
    Слідкуйте за графіком консультацій, будь-ласка.

    Похожее изображение

    Шановні учні та батьки! Підготовку до ДПА слід розпочати вже зараз із метою збереження часу, ресурсів нервової системи та гармонійного емоційного стану для себе й оточуючих. Звичайно ж, кожен має свій темп сприйняття, способи розуміння та запам'ятовування, проте існують загальновизначені шляхи, поради що до яких готові надати вчителі, а головне- здійснити вправи разом з учнями безліч разів, до тих пір, поки не виявиться вдосконалення навичок та вмінь учнів. У цьому випадку консультації з предметів - корисні. Наступні для учнів 9-В уже 10 та 11 січня. Будь-ласка, звертайте увагу на план канікул.

    Картинки по запросу поради підготовки до екзаменів

    Так, декілька популярних, таких простих, але важливих порад учням на кожен день навчання та екзаменів.

    Ніщо так не допоможе прекрасно скласти ДПА, як впевнене особисте рішення: готуватися серйозно і готуватися правильно. Ось декілька порад для навчання для вашої ефективної підготовки до важливих іспитів.

    1.Виконуйте шкільну програму і вчіться регулярно. Щоденне відвідування уроків і регулярне виконання всіх завдань – найважливіше для здобуття інформації, яка вам необхідна для складання екзамену. Виконуйте свою роботу і ваші шанси на успіх – злітають. Гарантовано.

    2. Створюйте мнемонічні фрази. Це такі вирази, що допомагають запам’ятати формули, ключові поняття, визначення тощо. Наприклад, «МаВПа БуФ» – після цих приголосних пишемо апостроф.
    3. Ведіть конспект. Це має бути окремий зошит для ваших особистих записів інформації, що може бути на екзамені. Наприклад, для іспиту з української мови – це правила, визначення, тренувальні вправи – у порядку програми підготовки і написані вами тренувальні диктанти, бажано із джерел, які вам порадили вчителі; для англійської- словничок з малознайомими словами, що зустрічаються у процесі підготовки, безліч виконаних вправ з граматики та на використання щоденної англійської, для творчого завдання –  приклади творів, цитати, готові приклади ваших пробних творчих дописів. З математики, як ви вже повідомлені, маєте пропрацювати варіанти  збірника ДПА за 2014 рік

    4.Робіть «флеш-картки» (англ. flash card – картка з текстом і картинкою, призначена для навчання). Виготовлення таких карток займає трохи часу, проте відволікає вас від рутинного читання і писання. «Флеш-картки» – ідеальні для вивчення нових слів з іноземної мови, формул з математики і фізики, термінів з біології і хімії, дат і людей з історії. Для української мови і літератури картки можуть знадобитися для вивчення цитат і прикладів для творчих завдань, фразеологізмів, правил, літературних творів (твір – автор – жанр – стиль), літературознавчих понять тощо.

    5.Перевіряйте самі себе. Щоб переконатися, що ви засвоїли матеріал, проводьте «самоекзамен». Під час навчання робіть список ключових слів і запитань, залишаючи біля кожного трохи місця. Згодом, влаштуйте собі екзамен, відповідайте на власні питання і навіть ставте собі оцінки (або купляйте цукерки:))

    6.Розберіться, як побудований іспит. Він складається лише з тестових завдань чи також з завдань з розгорнутою відповіддю? Якого типу ці завдання? Запитайте у свого вчителя більше про типи питань. Лише знаючи, як побудований екзамен, дуже допоможе у підготовці.

    7.Дізнайтеся, як оцінюють екзамен. Чи всі завдання оцінюють однаково, чи деякі з них – більш важливі і складні? Чи є «штрафні бали» за неправильні відповіді чи списування? Коли ви зрозумієте, як оцінюють ваш екзамен, будете знати, над чим варто попрацювати найбільше.

    8.Спіть достатньо. Ті з вас, хто мирно спить усю ніч (замість нічного навчання чи зависання в Інтернеті), 100% будуть більш уважними і зосередженими, вчитимуться набагато легше і швидше, ніж ті, хто недосипає. Особливо це стосується останнього тижня перед іспитом: дуже чітко дотримуйтеся режиму в ці дні, тоді в день екзамену почуватимете себе чудово, хоча би фізично. 

    9.Не забувайте робити перерви. Необхідно робити короткі перерви, щоб мозок зміг обробити і утримати інформацію. Робіть перерви, а коли починаєте навчатися знову, повторіть попередній матеріал, а тоді переходьте до чогось нового.

    10.Не навчайтеся лише самостійно. Навчання з іншим людьми – чудовий спосіб покращити якість навчання і настрій:)

    Наснаги та успіхів!

     

     

    Категорія: Оголошення | Переглядів: 272 | Додав: moveaheadclass | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar